تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۸۰۲
۰
plusresetminus
سرپرست موسسه آینده روشن در تهران از راه اندازی دوره های مهدوی در تهران خبر داد.
نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی مهدویت
حجت الاسلام و المسلمین مهدی سلطان احمدی سرپرست مهدیه امام خمینی(ره) (شعبه تهران مؤسسه آینده روشن) در گفت گو با خبرنگار آینده روشن به تبیین تحولات منطقه پرداخت و گفت: تحولات دهه‌ی اخیر در جهان و منطقه مانند لشگرکشی آمریکا به کشور های اسلامی به بهانه مقابله با تروریست، ظهور انواع گروه‌های تروریستی در منطقه، جنبش بیداری اسلامی، درگیری‌های سوریه، عراق، بحرین، یمن و... همه و همه فضای جدیدی را بر اذهان متبادر می کند که از یک سو موجب جوانه زدن گمان های امید آفرین «مهدوی» در قلوب و اذهان مسلمانان شده و از سوی دیگر به واسطه‌ی انواع غبارها، ابهامات و... طالب نگاه و چارچوبی است کاملا کارشناسانه، دقیق، دینی و دور از انواع نظرات صرفا احساسی و یا حتی خدای ناخواسته بازاری!

وی افزود: غبارآلود یا ابهام آلود بودن این فضا که مانع حرکت بصیرانه خواهد بود دست نیازش را به سمت بهره برداری از علم علمای حوزه ی علمیه گشوده است. پاسخی که به فضل خداوند در صورت اجابت، غبارهای تهدید را به فرصت های بی بدیلی تبدیل خواهدکرد. ان‌شاءالله.

راه اندازی دوره های مهدوی در پایتخت
حجت الاسلام و المسلمین سلطان احمدی ادامه داد و گفت: نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی مهدویت ازسوی موسسه آینده روشن با کمک معاونت تبلیغ مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم پنجشنبه ۲۸ آبان ماه در مهدیه‌ امام خمینی(ره) تهران برگزار می شود. این نشست ها روزهای پنج شنبه به مدت ۸ هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ از تاریخ ۲۲ آبان ماه تا ۱۱ دی ماه ویژه علاقه مندان به مباحث مهدویت برگزار می شود.

این نشست‌ها با محورهای امام مهدی(عج) و مهدویت در قرآن با تدریس حجت الاسلام محمدمهدی حائری پور، نشانه های ظهور به همراه بررسی و آسیب شناسی تطبیق حوادث حال بر آن با تدریس حجت الاسلام نصرالله آیتی، و مدعیان دروغین حضرت مهدی(عج) و مهدویت با تدریس حجت الاسلام محمدرضا نصوری برگزار می شود.

شایان ذکر است، علاقمندان می توانند برای شرکت در این کلاس ها به نشانی (تهران ـ خیابان سمیه تقاطع شهید مفتح ـ روبروی هتل آزادی ـ پلاک ۱۴۹) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن ۸۸۵۹۴۱۴۳ ۰۲۱ تماس بگیرند.
https://ayandehroshan.ir/vdcd2x0j6yt0z.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما