تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : ۲۳
۰
plusresetminus
آشنایی با نشریات موسسه آینده روشن
موسسه آینده روشن از آغاز فعالیت همواره در بحث انتشار نشریات با موضوع مهدویت فعال و پیشرو بوده است.این موسسه با درنظر گرفتن سطوح مختلف مخاطبین بحث مهدویت طیف گسترده ای از مخاطبین از جمله جامعه علمی و تخصصی،جوانان،نوجوانان،کودکان و خردسالان،مخاطبین انگلیسی و عربی را تحت پوشش رسانه ای خود قرار داده است.در سطور ذیل با این نشریات آشنا خواهید شد.
فصل نامه علمی ـ پژوهشی مشرق موعود

گروه های پژوهشی معاونت پژوهش (پژوهشکده مهدویت) در راستای فعالیت های پژوهشی خود، مقاله های علمی و پژوهشی تولید شده را برای نقد و بررسی در فصل نامه علمی ـ پژوهشی مشرق موعود منتشر می کنند. این نشریه هم چنین مقالات ممتاز رسیده از دیگر پژوهشگران را
نیز با رعایت استانداردهای علمی و پژوهشی منتشر می کند.

فصل نامه الموعود
فعالیت در عرصه بین المللی، ضرورت ارائه مقالات پژوهشی به زبان بین المللی را تبیین نموده است.از این رو نشریه الموعود مقالات پژوهشی منتخب در زمینه مهدویت را به زبان عربی منتشر می کند.

فصل نامه Bright Future
زبان انگلیسی پرمخاطب ترین زبان در عرصه بین المللی است.از این رو همانند نشریه الموعود ،نشریه انگلیسی نیز مقالات و اطلاعات را به زبان انگلیسی در عرصه جهانی منتشر می نماید.

فصل نامه عصر آدینه
با هدف گردآوری آثار پراکنده هنر مهدوی و تشویق هنرمندان به فعالیت در این حوزه، فصل نامه ادبی ـ هنری عصر آدینه منتشر می شود. مباحث نظری هنری، داستان، شعر، هنرهای تجسمی، هنرهای تصویری و نمایشی از قالب‌های مورد استفاده در این نشریه تخصصی است.

نشریه الکترونیک ساعت صفر
نشریه الکترونیک ساعت صفر برای مخاطب جوان و در فضای مجازی با مطالب متنوع و مناسب سن پرشور جوانی و در راستای اهداف والای مهدوی به صورت دو هفته نامه اینترنتی منتشر می شود.

ماه نامه انتظار نوجوان
نشریه انتظار نوجوان با هدف آشنا کردن نوجوانان با مفاهیم بلند مهدوی کار خود را آغاز کرد. برنامه اصلی سیاست¬گذاران نشریه،
تولید مطالبی جذاب و آموزنده در زمینه مهدویت برای جذب هر چه بیشتر مخاطب نوجوان است. ایجاد فضایی نو به دور از کلیشه های رایج در نشریه های مذهبی به ویژه مهدوی جزو اندیشه های اصلی برنامه ریزان این نشریه بوده است.
برای رسیدن به این فهم قالب های شعر ـ داستان ـ هنر ـ رسانه و مقاله در نظر گرفته شده است که در هر یک از آنهامطالبی در فرم جذاب و نوجوان پسند ارائه می شود.

ماه نامه ملیکا
کودکان به عنوان لوح های نانوشته و آماده دریافت اطلاعات از مخاطبان هدف موسسه آینده روشن به حساب می آیند.نشریه ملیکا تلاش می کند در قالبی شاد و سرگرم کننده مفاهیم و مطالب آموزنده مهدوی و معنوی را به کودکان منتقل نماید.

نشریه ماهک
نشریه ماهک برای مخاطب خردسال و به صورت بسیار شاد و متنوع منتشر می شود.این نشریه به صورت ماه نامه و فعلا همراه با نشریه ملیکا در اختیار مخاطبان خردسال و خانواده های دغدغه مند تربیت کودکان و خردسالانشان قرار می گیرد.
https://ayandehroshan.ir/vdca1.nu449nekk5.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما