تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب : ۱۳۱۱
۰
plusresetminus
شماره 123 ماهنامه فرهنگی انتظار نوجوان ویژه اردیبهشت ماه 1395 به همت مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) چاپ و روانه بازار شد.
شماره 123 ماهنامه فرهنگی انتظار نوجوان ویژه اردیبهشت ماه 1395 به همت مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) چاپ و روانه بازار شد.

روزهای عمرمان درگذرند، شنبه ها و یکشنبه ها و... جمعه ها در پی هم می آیند و می روند و جمعه روز شماست. و ما تمام هفته را ورق می زنیم، مدرسه می رویم، کار می کنیم و نفس می کشیم تا جمعه بیاید، جمعه روز نشستن و خمودگی و خستگی نیست!

جمعه ها باید "یاعلی" گفت و برخاست و کوچه پس کوچه های دل را آ ب و جارو کرد و آماده شد.

جمعه همان روز موعود است که قرار است خدا ما را به قدم هایتان برساند...

مدت هاست شنبه تا جمعه های خیلی از مسلمانان رنگ خون گرفته، یمن، سوریه، فلسطین و همه مظلومان چشمشان را به جمعه هایی دوخته اند که بیایی و حق را پیروز گردانی. همان جمعه ی سپید که نور وجودتان تمام ظلمتها را از بین خواهد برد...

جمعه ها همه مهمان شما هستیم، مهمان سفره ی کرمتان و در آغوش امن و پر از آرامشتان... همچو طفلی که خسته از غربتها به آغوش پر مهر آشنایی پناه می برد که شما از جانب پروردگار مأمور به همین محبت و آرامش هستید.

سید ما... ما مردمان آخرالزمان هر جمعه به سوی تان می آییم، همان وقت هایی که نالان از غم های دنیا، تنها پناهمان شما هستید و خیال دل گناه آلودمان راحت است که در خانه تان همیشه به روی مان باز است... بی آنکه شرمنده مان کنید. به خاطر وقت هایی که دلتان را شکستیم.
https://ayandehroshan.ir/vdch.znzt23nxzftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما